Згадка про Артура Фроммера викликає теплий сплеск спогадів у багатьох мандрівників, адже він був тим, хто перевернув уявлення про доступність подорожей. Народжений 17 липня 1929 року в Лінчбурзі, Вірджинія, в сім'ї польських та австрійських емігрантів, Артур довго шукав свій шлях. В підлітковому віці він разом із родиною переїхав в Бруклін, де і знайшов свою справжню стихію.
Вчення в Нью-Йоркському університеті, де він здобув диплом з політичних наук, а потім і юридичну освіту в Йєллі, слугували міцним підґрунтям для його майбутньої кар'єри. Однак, все дещо змінилося з приходом на військову службу під час Корейської війни, де він використав свої мовні навички, щоб стати частиною армії в Європі. Саме там, на чужині, народилася його перша ідея дешевого путівника "The GI's Guide to Traveling In Europe", що швидко набрав популярності.
1957 рік ознаменував нову сторінку в житті Артура з виходом книги "Europe on 5 Dollars a Day", яка стала бестселлером серед простих американців, здатного переломити стереотип про дорогі подорожі. Ця книжка знаменувала старт революції в туризмі, відкриваючи для широкої аудиторії можливість подорожувати затишно і економічно, вибирати готелі у затишних місцевостях та харчуватися у локальних кафе, випереджаючи навіть розвинену авіатранспортну індустрію.
Відмовившись від юриспруденції у 1961 році, Артур зосередився на розвитку своєї подорожньої справи, заснувавши тури по $5 на день і розширивши разноплановість книги під різні бюджети. Його імперія включила десятки путівників, туркомпаній та навіть чотири готелі в популярних туристичних містах.
Окрім путівників, Артур писав на різні теми, і в 80-х вийшов з друку "Frommer's New World of Travel", в якому він пропонував незвичайні варіанти відпочинку. Його діяльність охоплювала і створення журналу "Budget Travel", а також запуск одного з перших туристичних сайтів в мережі Інтернет – Frommers.com, де він спільно з дочкою Полін вів популярну радіопрограму.
Лише оглянувши його життя та досягнення, стає зрозуміло, наскільки впливовим був його внесок у розширення горизонту доступних подорожей. Його дочка Полін сьогодні продовжує справу батька, підтримуючи принципи доступності справжніх пригод без зайвих витрат. У світі туризму його ім’я залишатиметься безсмертним символом натхнення на нові відкриття.